«

»

Bu Yazı bas

Ziyaretler

Tarım İl Müdürü’nden Başkan ‘Karaman’a Ziyaret

Bartın Tarım İl Müdürü Abdulsetter Bayram Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman’ı makamında ziyaret etti.

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman’ı ziyaret eden Tarım İl Müdürü Abdulsetter Bayram, Kozcağız Belediyesi tarafından hazırlanan Bakka 2015 Yılı Yöresel Değerler Mali Destek Programı kapsamında, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, ”Salep Durağı Kozcağız” isimli proje ile ilgili bilgiler aldı. Proje kapsamında 13 Mayıs 2016 Cuma günü yapılacak olan çalıştay öncesi salep bitkisi ile ilgili Başkan ‘Karaman’la istişarede bulunan Tarım İl Müdürü Abdulsetter Bayram, daha sonra Kozcağız yeni Terminal binasının arka kısmına ekilen salep tarlasında incelemelerde bulundu. Başkan ‘Karaman’ ziyaretinden dolayı çok memnunluk duyduğunu belitti ve Tarım İl Müdürü’ne teşekkür etti.

SGK İl Müdürü ‘Öztekneci’den Belediyemize Ziyaret

Bartın Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Ekrem öztekneci, Belediye işçilerini kapsayan, sosyal güvenlik iş göremezlik ödemeleri konusunda, Belediye İle protokol imzalanması konusunda bilgiler vermek için Belediye Başkanı Mustafa KARAMAN’ı ziyaret etti.

Belediye Başkanı Mustafa Karaman’la görüşen SGK İl Müdürü, Ekrem Öztekneci, Sosyal Güvenlikle ilgili sosyal güvenlik iş göremezlik ödemeleri ve bazı konularda, Başkan ‘Karaman’a bilgiler verdi. İstirahat alan işçilerle ilgili işgöremezlik ödemelerinin yapılması için Protokol imzalandığı takdirde ödemenin Belediye tarafından hemen yapılabildiği ve SGK. na yapılacak prim ödemelerinden de mahsup edilebileceği belirtilen görüşmede birçok konu hakkında da bilgiler alan Başkan ‘Karaman’ SGK İl Müdürünün bu ziyaretinden dolayı çok memnun olduğunu ve Teşekkür ettiğini bildirdi.

Ziraat Odası Başkanı Rüştü Civak’tan Kozcağız’a Salep Ziyareti

Bartın Ziraat Odası Başkanı Rüştü Civak, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman’ı makamında ziyaret ederek, ‘Salep Durağı Kozcağız’ isimli proje ile ilgili bilgiler aldı.

Kozcağız Belediyesi tarafından hazırlanan ve Bakka 2015 Yılı Yöresel Değerler Mali Destek Programı kapsamında, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, ”Salep Durağı Kozcağız” isimli proje ile ilgili 13 Mayıs 2016 Cuma Günü Yapılacak olan Çalıştay için görüş alış verişinde bulunmak üzere belediyeye davet edilen Bartın Ziraat Odası Başkanı Rüştü ÇIVAK, Belediyemize gelerek Başkan ‘Karaman’la yapılacak Çalıştayla ilgili istişarelerde bulundu. Başkan ‘karaman’Salep Projesi’nin Bölgede bir ilk olduğuna dikkat çekti. olumlu sonuçlar alınacağı, Salep bitkisinin Kozcağızla bütünleşeceğini, çiftçilerimize ekonomik anlamda katkı sağlayacağını belirtti.

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.kozcagiz.bel.tr/ziyaretler/