«

»

Bu Yazı bas

Kozcağız Belediyesi İftar Sofralarında Vatandaşlarla Bir Araya Geliyor

Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Mahalle iftarlarında, vatandaşlarla her akşam bir mahallede iftar açıyor.

Kozcağız Belediyesi Tarafından düzenlenen ve Geleneksel hale gelen Mahalle iftarları programı devam ediyor. İlki Geniş katılımlı olarak Kozcağız Merkezde hamamın arkasında bulunan otopark alanında açılan iftar sofrası, sırasıyla Ahmetler Mahallesi, Kavlaklık Mahallesi, Değirmenci Mahallesi ve son olarak demirciler mahallesi olarak devam edecek. Ramazan ayı boyunca 5 ayrı noktada iftar sofrası kuracak olan Kozcağız Belediyesi, bu yılki 5. İftar sonrasını Demirciler mahallesi ile sonlandıracak. Kozcağız Belediyesi, Halka iftarı adı altında, Merkez Hamamın yanında bulunan otopark alanında açtığı iftar sofrasında yaklaşık 1500 kişiyle aynı anda iftar açtı. Belediye Başkanı Mustafa Karaman, mahalle sakinlerine katılımlarından dolayı teşekkür ederken, Ramazan ayının birlik, beraberlik ve kaynaşma ayı olduğuna vurgu yaparak, mahalle iftarlarının Belediye olarak Geleneksel hale getirdiğini, bu gibi programların kaynaşma adına, önemli olduğunu belirtti. Kozcağız Belediyesi iftar programı şöyle:20 Haziran Pazartesi Ahmetler, 21 Haziran Salı: Kavlaklık, 23 Haziran Çarşamba: Değirmenciler 30 Haziran Demirciler şeklinde devam edecek.

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.kozcagiz.bel.tr/kozcagiz-belediyesi-iftar-sofralarinda-vatandaslarla-bir-araya-geliyor/