«

»

Bu Yazı bas

Kozcağız Belediyesi Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor

Kozcağız Belediyesi, Beldenin ayrı noktalarında çalışmalarına hız kesmeden aralıksız devam ediyor.

Kozcağız’a yapılan büyük yatırımlarla birlikte Kozcağız’ın çehresini değiştiren Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Hizmet etme noktasında Kozcağız’a devasal hizmetler kazandırmaya devam ediyor. FİFA onaylı Gece Aydınlatmalı Suni çim saha’dan sonra toplam 700 kişilik seyirci kapasiteli tribün projesini Kozcağız’a kazandırdı. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından desteklenen Tribün projemiz, Bartın ilimizde Yapı ve özellik olarak ilk olma özelliğini taşıyor. İçinde engelli asansörü, doping odası, Bay bayan hakem odaları, kafeterya, protokol tribünü, kalorifer sistemi gibi özellikleri barındırıyor.

Demirciler Mahallesi Yoluna 6000 m2 Kilitli Parke Taşı

Kozcağız Belediyesi Ana Cadde ve Ara sokaklar olmak üzere yaptığı çevre düzenlemesi Projesiyle, Kozcağız’ı baştan aşağıya yeniledi. Yapılan çalışmalar Vatandaşlar ve Gurbetçiler tarafından çok beğenildi. Ana cadde Sıcak asfalt yapılırken, ara sokaklara kilitli parke taşı çalışması yapıldı. Lozan Caddesi ve Yayla Sokak girişleri ’de sıcak asfalt yapılarak vatandaşların hizmetine girdi. Demirciler Mahallesi girişinde bozuk ve stabilize olan 2 kilometrelik yol, kilitli parke taşı ile yeniden yapıldı.

Çevre Temizleme, Çiçek Dikimi ve Yol Yıkama Çalışmaları da Devam Ediyor

Belediye yol su ve diğer hizmetlerin yanında, Beldenin Park ve bahçelerin rutin olarak Belediye ekipleri tarafından temizliği yapılıyor. Mezarlıklar başta olmak üzere, parklarda ve yeşil alanlarda ot temizleme, çiçeklendirilmiş alanların temizliği, çiçek dikimi ve çevre temizliği gibi çalışmalar rutin olarak yapılıyor. Belediye ekiplerinin yapmış olduğu çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar, emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu yazının kalıcı bağlantısı http://www.kozcagiz.bel.tr/kozcagiz-belediyesi-calismalarini-araliksiz-surduruyor/